Marynarki męskie nie tylko na wielkie wyjścia

Marynarki męskie nie tylko na wielkie wyjścia

Jeśli chcesz być w zgodzie z nadchodzącymi trendami, jednak przy tym masz swój styl i strojem chcesz podkreślić swój indywidualny charakter – nadszedł czas kiedy możesz to zrobić. Rzeczy, które prezentują projektanci oraz sieciówki na sezon jesienno – zimowy 2017/2018 są tak różnorodne, oryginalne, że na pewno każdy odnajdzie w nich swój styl.

Jesień nie obędzie się bez kurtki!


Bez względu na to, jaką aura zafunduje nam pogodę – kurtki męskie muszą znajdować się w każdej szafie mężczyzny. Bez względu na to, jaką prace wykonujesz, jaką kulturą odzwierciedlasz, czy nosisz styl elegancki czy sportowy na co dzień – kurtki męskie powinny być dobre jakościowo, wykonane o klasycznych krojach oraz co najważniejsze – w odpowiednim rozmiarze. Wśród młodych ludzi stroniących na co dzień od koszuli i krawatów – dominują kurtki męskie pikowane. Z kolei panowie pracujący w korporacjach – zdecydowanie stawiają na kurtki skórzane męskie, które są wygodne, świetnie wyglądają w połączeniu z białą koszulą a ich materiał jest niezniszczalny.

Kurtka męska – warto zainwestować
Kurtki skórzane męskie są o wielkie droższe niż kurtki męskie pikowane. W tym momencie każdy z panów musi odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym mu najbardziej zależy i jak często będzie ją nosił. Warto stawiać na modele klasyczne, bez zbędnych dodatków i aplikacji, które mogą wyjść z mody za kilka sezonów. Dobra jakościowo kurtka jest w stanie posłużyć panom nawet przez kilka lat, nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych.