Bielizna poprawiająca wygląd biustu

Bielizna poprawiająca wygląd biustu

Kobiety z reguły mają problem z akceptacją swoich piersi. Według nich są one albo za małe, albo za duże, albo zbyt obwisłe. Każda z pań znajdzie coś, co chciałaby w nich poprawić. Na pomoc może przyjść właściwie dobrany biustonosz!

model bielizny marki Triumph

Staniki push-up

Pełny, uniesiony biust to marzenie wielu kobiet. Nawet posiadaczki niewielkich piersi mogą coś w tej kwestii zaradzić. Wystarczy, że umiejętnie dobiorą biustonosz, najlepiej z pomocą doświadczonej brafiterki. Staniki typu push-up mają za zadanie uniesienie i optyczne powiększenie piersi. Ponieważ są wśród kobiet bardzo popularne, większość producentów bielizny posiada je w swojej ofercie. Przykładem jest marka Triumph, która oferuje bogaty wybór tego typu biustonoszy.

Staniki minimizer

Oprócz dobrze znanych wszystkim kobietom biustonoszy push-up, istnieją także biustonosze typu minimizer, które mają na celu podtrzymanie i optyczne zmniejszenie wydatnego biustu. To bardzo dobre rozwiązanie dla pań, które zmagają się z problemem zbyt dużych i ciężkich piersi. Marka Triumph proponuje wygodne modele biustonoszy dla takich kobiet.

Szeroka oferta i duży wybór różnych typów staników sprawia, że bielizna Triumph jest chętnie wybierana przez kobiety na całym świecie!