Chinosy, co to za spodnie?

Chinosy, co to za spodnie?

chinosyNiejeden mężczyzna słysząc po raz pierwszy słowo „chinosy” zastanawia się, co ono oznacza. Otóż jest to pewna część męskiej garderoby, a mianowicie spodnie, które wykonane są z miękkiego materiału i posiadają z przodu oraz z tyłu dwie ukośne kieszenie, które dodają im dosyć nowoczesny design.

Chinosy w obecnej dziś modzie

Obecnie spodnie chinosy robią w świecie bardzo dużą furorę jako klasyk miejskiej mody casualowej. Stanowią bardzo ciekawą alternatywę nie tylko dla eleganckich spodni, które są niezastąpione podczas bardzo ważnych spotkań, ale również dla dżinsów, bez których żaden mężczyzna nie potrafi sobie wyobrazić życia.

Jakie kolory?

Obecnie najpopularniejsze są spodnie chino w kolorach beżu, granatu oraz błękitu, jednak odważni mężczyźni mogą zdecydować się na nieco odważniejsze barwy.

Z czym nosić chinosy?

Takie spodnie idealnie sprawdzają się z koszulami oraz marynarkami, ale również z t-shirtami, oraz swetrami. Wszystko zależy głównie od danej okazji oraz indywidualnego stylu danego faceta. Ważne jednak jest to, aby nie stanowiły konkurencji dla pozostałej części garderoby, tylko idealnie z nią współgrały. Obecni w sklepach można zakupić różne modele, dzięki czemu każdy mężczyzna dobierze coś dla siebie.