Ciuchy od Alkopoligamii

Ciuchy od Alkopoligamii

Miłośnikom hip-hopu Alkopoligamia kojarzy się z pewnością z wypuszczaniem doskonałych płyt i stałą obecnością na polskiej scenie. Wytwórnia idzie jednak o krok dalej i daje swoim fanom możliwość zakupu niepowtarzalnych ubrań, które idealnie pasują do hip-hopowego stylu.

kurtka marki AlkopoligamiaWytwórnia regularnie wypuszcza nowe ubrania Alkopoligamia podzielone na kolekcje tematyczne, które różnią się od siebie dominującymi motywami. W kolekcji Alko coś dla siebie znajdą osoby ceniące sobie minimalizm i klasyczne, stonowane kolory. Kolekcja Aa jest bardziej odważna i otwarcie nawiązuje do kultury hip-hopowej – można tu znaleźć na przykład snapbacki i bluzy z kapturem. Jest jeszcze kolekcja Blinded by the night, w której króluje wszystko co holograficzne. Taka różnorodność pozwala dogodzić gustom wielu klientów, którzy różnią się pod względem preferowanego stylu.

Mimo że odzież Alkopoligamia jest typowo streetwearowa, poszczególne ciuchy sprawdzą się również jako jeden z elementów klasycznej, codziennej stylizacji. Łączy je uniwersalność, prostota, a co najważniejsze – wysoka jakość. Alkopoligamia to polska firma, która nieprzerwanie cieszy się dobrą opinią wśród klientów i na stale weszła już na polską scenę hip-hopową.