Co osiągamy, nosząc śmieszne koszulki z nadrukiem?

Co osiągamy, nosząc śmieszne koszulki z nadrukiem?

Dziś można nosić dosłownie wszystko. Nikogo nie zdziwią nawet najbardziej prymitywne żarty, pojawiające się na noszonych przez nas koszulkach. Zapomnijmy jednak o tanim kiczu a zastanówmy się nad śmiesznymi (naprawdę) koszulkami z nadrukiem. Co osiągamy, decydując się na taką formę ubioru?

Poprawa humoru

Nie ma co ukrywać, że śmieszne koszulki z nadrukiem zawsze poprawiają nam humor. Wystarczy przejść przez niewielkie miasto, by zobaczyć jak wielu młodych (i nie tylko!) ludzi je nosi. Jeden, góra swa takie cytaty i nasz humor poprawia się od razu. Czemu sami nie chcemy w ten sposób poprawiać czyjegoś nastroju? Przecież tego typu koszulki możemy kupić wszędzie!

Jak zaimponować…

Żeby nosić niektóre rodzaje śmiesznych koszulek z nadrukiem, trzeba mieć nie tylko poczucie humoru, ale też… odwagę. Możemy nią zaimponować, na przykład znajomej dziewczynie. Ciekawy slogan na pewno sprawi, że osoby z naszego otoczenia zainteresują się nami. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Wyrażanie siebie

Czy wiecie, że śmieszne koszulki z nadrukiem mogą być doskonałą metodą na wyrażenie siebie i swoich poglądów? Jeśli kiedykolwiek mieliśmy z tym problem, to właśnie dzięki nim, problem ten może zostać pokonany. Jeśli któryś z cytatów jest nam szczególnie bliski, bądź podkreśla nasze specyficzne poczucie humoru, to naprawdę warto w ten sposób wyrazić siebie i swój pogląd na świat. W ten sposób, stajemy się zauważalni!