Co ubrać na… randkę?

Co ubrać na… randkę?

Randka, to w życiu kobiety bardzo istotny moment. Jeśli znalazłaś mężczyznę, z którym warto się umówić na spotkanie, to koniecznie zrób na nim dobre wrażenie. I przede wszystkim, zostaw coś na koniec…

Jak się ubrać?

Chyba każda kobieta pewnie uważa, że najlepiej będzie jeśli hurtownia koszulek, bądź innego rodzaju odzieży, stanie przed nimi na wprost i pozwoli wybrać to, co najlepsze. Jednak ogromna większość z nas takiej właśnie możliwości nie ma. Dlatego pozostaje to, co znajduje się w szafie. Sprawmy, by wyglądać z jednej strony pociągająco a z drugiej – nie podejść do tematu w sposób wulgarny.

Dopasuj strój do swojej sylwetki

Jeśli jest to Twoja pierwsza randka, to możesz mieć trudność w znalezieniu czegoś, co będzie do Ciebie dopasowane. Dlatego wybierz się w tek kwestii to sklepu odzieżowego i znajdź coś dla siebie. Jeśli nie potrafisz dobrać odpowiedniej odzieży do własnego ciała, dobrze będzie jeśli pomożesz o pomoc ekspedientkę.

Nie wybieraj wyłącznie nowych ciuchów

Na randkę nie wybierajmy samych nowych ciuchów. Zwłaszcza, że warto wrzucić do swojej kolekcji coś od siebie. Może być to jakiś Twój ulubiony dodatek, albo coś, w czym uwielbiasz chodzić. Jednym słowem wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Pamiętaj o… nowej bieliźnie!

Jeśli należysz do grona kobiet, które uważają że wyłącznie posiadanie własnej hurtowni koszulek zapewni im ciekawy ubiór na randkę, to z pewnością jesteś w błędzie. Dużo zmienia… nowa bielizna, którą niekoniecznie Twój świeżo co poznany mężczyzna musi oglądać. Jednak dzięki niej, poczujesz się dużo pewniej.