Czy można ubrać legginsy sportowe damskie na sesję zdjęciową?

Czy można ubrać legginsy sportowe damskie na sesję zdjęciową?

 Legginsy sportowe damskie pasują na sesję zdjęciową. Mając taką odzież można przygotować projekt związany ze sportem np. zdjęcia podczas gry w piłkę, z komentarzem, że warto ćwiczyć, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Ciekawym pomysłem jest również sesja podczas przejażdżki rowerowej z innymi modelami i modelkami. Nad fotografiami można dać opis, że aktywność fizyczna zbliża ludzi.

Jakie legginsy damskie wybrać na sesję zdjęciową na boisku?

 Jeżeli sesja zdjęciowa odbywa się na boisku a jej motywem przewodnim jest piłka nożna, siatkówka, koszykówka, to warto włożyć sportowe legginsy damskie marki adidas w kolorze granatowym. Wykonane one zostały w 93% z bawełny i 7% z elastanu. Ubranie jest elastyczne oraz wygodne, więc swobodnie można w nich biegać, skakać itd. Do tego warto ubrać białą bluzkę z dekoltem w kształcie litery U i granatowo-białe obuwie. Na sportową sesję sprawdzą się również legginsy:

♦ szare adidas z różowymi paskami po bokach,

♦ niebieskie gładkie marki reebok,

♦ jasnoszare kappa z serii High-Rise,

♦ czarne puma z dzianiny.

Legginsy sportowe na sesję plenerową

 Sesje sportowe odbywają się nie tylko na boisku. Interesujące fotografie wykona się również nad jeziorem, na placu szkolnym, w lesie, na łące itd. Przygotowując taki projekt dobrze jest wpisać na listę damskie legginsy sportowe: czerwone, jasnoniebieskie, różowe, fioletowe i wielokolorowe. Barwy te dobrze komponują się z zielonym tłem i łatwo dobrać dodatki do ubrań w wymienionych kolorach np. dziewczyna może ubrać czerwone legginsy adidas, kremową bluzkę i czarno-czerwone buty albo jasnoniebieskie legginsy, granatowy top i obuwie w tym samym kolorze.