Hit na lato – szorty!

Hit na lato – szorty!

Obowiązkowy element garderoby odzieży damskiej na lato to niewątpliwie szorty. Najlepiej posiadać nawet kilka rodzajów szortów na różne okazje. Krótkie spodenki są chętnie wybierane przez kobiety, ponieważ są bardzo wygodne i praktyczne. Jakie szorty warto mieć w swojej szafie?

modelka na sesji zdjęciowej ubrań

Spodenki z wysokim stanem

To zdecydowanie najbardziej elegancka wersja szortów. Z powodzeniem można je założyć na uroczystą okazję zamiast sukienki lub spódnicy. Ten rodzaj spodenek może eystępować także w wersji codziennej, bardzo popularne są na przykład szorty jeansowe z wysokim stanem

Bermudy

Wygodne, sięgające zazwyczaj do kolan spodenki nadające się idealnie na letni wyjazd. Bardzo chętnie są noszone przez mężczyzn, ale mogą się też znaleźć w odzieży damskiej. Niestety, muszą na nie uważać kobiety o pełniejszych kształtach, gdyż mogą znacznie skrócić nogi!

sesja zdjęciowa odzieży

Szorty jeansowe

Niezwykle popularny rodzaj krótkich spodenek dla kobiet to szorty jeansowe, które bardzo korzystnie wpływają na wygląd sylwetki, podkreślając zgrabne pośladki i wydłużając nogi. Szorty jeansowe to bardzo uniwersalna odzież damska i można z nimi stworzyć wiele ciekawych stylizacji.

Szorty koronkowe

Ten rodzaj szortów jest bardzo kobiecy i delikatny. Szczególnie efektownie wygląda w pastelowych kolorach lub bieli. Szorty z koronki pojawiły się na rynku odzieżowym kilka lat temu i do dzisiaj są chętnie kupowane przez kobiety.