Jak dobrać idealny biustonosz bez ramiączek?

Jak dobrać idealny biustonosz bez ramiączek?

Biustonosz bardotka to bardzo popularny model biustonosza z możliwością odpinania ramiączek, który najczęściej kupowany jest podczas sezonu letniego. Jest on nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety, która chętnie nosi bluzki i sukienki z odkrytymi ramionami – tak zwane hiszpanki będące hitem ostatnich sezonów.

Jak wygląda bardotka?

Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że biustonosz bardotka znacznie różni się od zwykłych modeli, które każda kobieta nosi na co dzień. Jest on skrojony i uszyty w taki sposób, aby bez przeszkód mógł utrzymać ciężar piersi i jednocześnie nadać im ładny kształt. Bardotki mają zwykle mocno usztywniane miseczki oraz szeroki i niezbyt rozciągliwy pas, który dodatkowo wyposażony jest w antypoślizgowe paski silikonu. Wszystkie te cechy sprawiają, że bardotka nie tylko utrzymuje biust na miejscu, ale także delikatnie go unosi i w nienachalny sposób eksponuje.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar bardotki?

Wiele kobiet zastanawia się jak wybrać biustonosz bardotkę. Odpowiedź jest bardzo prosta – biustonosz bardotkę dobieramy dosłownie w ten sam sposób jak klasyczne modele noszone na co dzień. Prawidłowo dobrany rozmiar biustonosza doskonale podtrzymuje i delikatnie unosić piersi, które idealnie mieszczą się w miseczkach. Ponadto, fiszbiny dokładnie przylegają do klatki piersiowej wokół całych piersi, a pas utrzymuje się na jednym poziomie – zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Pomoc brafitterki

Niestety niewiele kobiet nosi prawidłowo dobrany biustonosz. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do profesjonalnej brafitterki i poproszenie o pomoc. Doświadczona osoba na tym stanowisku prawidłowo zmierzy obwód klatki piersiowej oraz biustu i na podstawie tych wartości dobierze idealny rozmiar.

Dzięki takiej wizycie kobieta poznaje swój prawidłowy rozmiar biustu, co pozwala na bezproblemowy zakup biustonoszy klasycznych oraz innych modeli. Co więcej, prawidłowo dobrany biustonosz znacznie lepiej eksponuje i podnosi biust, a także odciąża kręgosłup.