Jak naturalnie dbać o włosy?

Jak naturalnie dbać o włosy?

Włosy wizytówką zadbanej kobiety

Każda kobieta marzy i pięknych, grubych i błyszczących włosach. Dbanie o włosy i skórę głowy nie powinno się jednak sprowadzać wyłącznie do regularnego mycia szamponem. Aby cieszyć się bujną i wyjątkową fryzurą powinno się odżywiać ciało z pomocą dobrze zbilansowanej diety. Pomocne okażą się również preparaty odżywcze produkowane na bazie naturalnych składników, mikroelementów i witamin.

Niesamowita moc bursztynu

Ostatnimi czasy niezwykle modne stają się kosmetyki naturalne, wyprodukowane w Polsce, z rodzimych składników. Coraz częściej kobiety zaczynają używać produktów stworzonych na bazie bursztynu – cudownego surowca, którego tak dużo jest nad polskim morzem. Okazuje się, że wyciąg z tej kopalnej żywicy drzew iglastych może mieć doskonały wpływ na włosy i skórę głowy. Ciesząca się dużym powodzeniem odżywka Jantar to kosmetyk zawierający wyciąg z bursztynu. Regularnie stosowanie preparatu może poprawić wygląd włosów, dodać im blasku.

Wyjątkowa pielęgnacja włosów

Odżywkę Jantar stosować można przez długi okres czasu, ponieważ jest bardzo bezpieczna. Preparat powinno wcierać się w skórę głowy i włosy. Odżywcza moc sprawi, że cebulki staną się mocniejsze. Wyciąg z bursztynu zapobiega również nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry. Tworzy ochronną otoczkę wokół włosa, chroniąc go tym samym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem słonecznym.