Jak nosić bluzy z nadrukami

Jak nosić bluzy z nadrukami

Bluzy są bardzo fajną częścią garderoby, ponieważ można spokojnie łączyć je z większością prostych rzeczy. Równie dobrze wyglądają ze spódniczkami, jak i z prostymi jeansami. W dodatku mogą być ozdobione ciekawymi wzorami, nadrukami, bądź super modnymi ostatnio haftami. Dodatkowo mogą być rozpinane, wkładane przez głowę, z kapturem lub też bez. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, ale wybór z pewnością jest ogromny!

Jak łączyć bluzy z nadrukiem, aby wyglądały efektownie?

Oczywiście wszystko jak zależne głównie od tego, jaki jest to rodzaj nadruku i gdzie jest umieszczony. Wiadomo, że im większy nadruk i im bardziej centralnie położony, tym bluza jest efektowniejsza sama w sobie i wymaga mniejszej ilości dodatków, czy mniej efektownego dołu. Dlatego też bluzy z nadrukami Dstreet.pl, które znajdują się w centralnej części, warto łączyć z prostymi jeansami w stonowanej kolorystyce, która przyjemnie kontrastuje z kolorem bluzy.

Bluzy gładkie, jak i te jednobarwne, doskonale będą wyglądać w połączeniu z kolorowymi spódniczkami, albo założone nonszalancko na sukienkę. Takie połączenie prostej sukienki z bluzą jest hitem mody. Ważne, aby bluza była wkładana przez głowę, a sukienka prosta i raczej zachowana w sportowym stylu.

Posiadając w swojej szafie kilka zwykłych bluz, naprawdę można stworzyć efektowne stylizacje, które nadadzą się na każdą okazję. Połączenie bluzy z nadrukiem i jeansów będzie świetnym wyborem na uczelnię, czy na rowerową przejażdżkę. Bluza i sukienka sprawdzą się nawet w biurze.