JAK POWINNA SIĘ UBIERAĆ WSPÓŁCZESNA MŁODZIEŻ?

JAK POWINNA SIĘ UBIERAĆ WSPÓŁCZESNA MŁODZIEŻ?

Ubiór młodych ludzi może być powodem do podziwu, ale także żartów ze strony rówieśników. Dlatego ważne jest, by mieć świadomość tego, co jest aktualnie trendy, a czego lepiej wystrzegać się jeśli chodzi o dobór ubrań dla nastolatków, osób młodych.

UBIÓR CODZIENNY
Do szkoły, na spacer z przyjaciółmi lub na trening młoda osoba nie założy oczywiście garnituru ani sukni wieczorowej. Obecnie coraz częściej spotyka się nastolatki, które ubierają się podobnie do swoich idoli – o ile założenie podobnych spodni co Paris Hilton, czy Taylor Swift nie budzi kontrowersji, o tyle już np. ubrania Gangu Albanii mogą robić nie lada wrażenie na przechodniu, a już na pewno na kolegach. Młodzi ludzie ubierają się na luzie – ubrania nie mogą ograniczać ruchów, nie powinny sugerować też, że są nudni i mało kreatywni.

STROJE NA SPECJALNE OKAZJE
Oczywiście ubrań Gangu Albanii na rodzinne uroczystości lub zakończenie roku szkolnego nastolatek czy nastolatka nie założą. Przy strojach bardziej oficjalnych nastolatek ma nieco ograniczony wybór. Białe koszule są dopuszczalne zarówno w modzie męskiej, jak i w damskiej. Królują stonowane kolory, takie jak granat i czerń, do młodych osób zazwyczaj nie przemawia jednak brąz.