Jak wybrać bieliznę wyszczuplającą?

Jak wybrać bieliznę wyszczuplającą?

Masz wrażenie, że absolutnie żadne ubrania plus size nie wyglądają na tobie dobrze i to pomimo tego, że starasz się je dopasowywać do siebie na podstawie indywidualnych cech twojej figury? Być może rzeczywiście coś w tym jest. A czasem zamiast skupiać się nadmiernie na ubraniach, lepiej zadbać o inny aspekt wpływający na wygląd, czyli o bieliznę, która pomimo swojej pozornej niewidoczności odgrywa bardzo ważną rolę we wszystkich stylizacjach. Jak wybrać bieliznę wyszczuplającą? Dopasuj ją do efektu, jaki zamierzasz osiągnąć, a zawsze zaprezentujesz się znakomicie.

Wyszczuplające sukienki

Czasem jest tak, że nawet nie jesteś w stanie stwierdzić, jaką część ciała chciałabyś wyszczuplić, bo po prostu całe twoje ciało ci się nie podoba i całe zamierzasz wysmuklić. Co wtedy? Rozwiązaniem twoich problemów okażą się specjalne sukienki wyszczuplające, które umożliwiają wyszczuplenie figury od samej góry aż po uda. Podobnie działają gorsety o przedłużonej linii, wyposażone w krótkie spodenki czy szorty o kroju biker shorts. Oba te typy bielizny wyszczuplającej polecane są głównie kobietom o figurze jabłka.

Wysmuklające majtki

A co mają począć gruszki? Jaka wybrać bieliznę wyszczuplającą dla tego typu sylwetki? Jeżeli twoim największym problemem jest właśnie masywny dół ciała, za każdym razem pod bardziej obcisłe sukienki, spódnice czy po prostu dopasowane spodnie powinnaś zakładać krótkie modelujące spodenki, które zwykle sięgają mniej więcej połowy uda. Za ich sprawą poczujesz się dużo bardziej komfortowo. Latem takie spodenki uchronią cię również przed oparzeniami i podrażnieniami, o ile zaczniesz je zakładać do spódnic i sukienek. Z kolei wyszczuplające majtki pomogą ci w zaznaczeniu talii i wyszczupleniu brzucha. Koniecznie powinny mieć one nieco wyższy stan.

Odzież plus size będzie prezentować się na tobie znacznie lepiej, jeżeli za każdym razem dostosujesz do niej odpowiedni rodzaj bielizny do wyszczuplania sylwetki. Nie ma nic złego w takim „sztucznym” modelowaniu figury. Jeśli można tak łatwo się upiększyć, dlaczego by z tego nie skorzystać?