Jakie akcesoria dla dziewczynki?

Jakie akcesoria dla dziewczynki?

Dzieci od najmłodszych lat powinny uczyć się od rodziców odpowiedzialności, systematyczności oraz punktualności. Aby wpoić im te zasady, nie wystarczą komunikaty słowne. Niekiedy warto podarować dziecku gadżet, który pozwoli mu na lepszą organizację czasu i stawianie się w domu o określonej godzinie. Jednym z takich przedmiotów jest zegarek. Jaki czasomierz wybrać dla dziewczynki?

Model z cyframi arabskimi

Akcesoria dla dziewczynek, w tym zegarek na rękę wcale nie muszą odzwierciedlać postępu technologicznego. Im bardziej klasyczny model zegarka, tym lepiej dla pociechy. Model z cyframi arabskimi sprawdzi się tu znakomicie. Analogowy zegarek zmusza co myślenia, tym samym przyczyniając się do rozwoju umysłowego dziecka. Nie należy iść po linii najmniejszego oporu, wręczając córce tarczę z cyfrowym wyświetlaczem. Warto bowiem pamiętać, że standardowe cyfry i wskazówki nadal spotkać można w szkolnych klasach, sklepach, czy na ulicy. Dziewczynka powinna być zatem zaznajomiona z tą formą odmierzania czasu.

Na początek coś taniego

Pierwszy zegarek dla dziewczynki nie powinien być zbyt drogi. Dzieci mają tendencję do gubienia i psucia przedmiotów. Zegarek nieodłożony na czas kąpieli, czy wrzucony na dno plecaka podczas lekcji wychowania fizycznego w szkole może w łatwy sposób zostać uszkodzony. Jeśli jego cena nie była wysoka, rodzicowi nie będzie żal poniesionych kosztów.

Lepiej więc porzucić pomysł o najnowszych nowinkach technologicznych i zafundować dziewczynce ładny, klasyczny zegarek na skórzanym pasku. Zobacz akcesoria dla dziewczynek na: https://myprincess.pl/kategoria/akcesoria