Jakie elementy są ważne przy wyborze koszuli męskiej?

Jakie elementy są ważne przy wyborze koszuli męskiej?

Pewnym i jednym z ważniejszych elementów garderoby każdego mężczyzny jest oczywiście koszula. Jest to ten element ubioru, który powoduje, że każdy mężczyzna czy jest młody czy troszkę starszy wygląda w niej świetnie, Co więc należy wziąć pod uwagę wybierając odpowiednią i dobrze pasującą koszulę męską? Oczywiście odpowiedni rozmiar, sposób szycia i materiał.

Klucz do sukcesu to dobry rozmiar

W modzie męskiej rozmiarówka ma bardzo duże znaczenie, co widać niestety na większości ulic naszego kraju. Co trzeba więc zrobić, aby wybrać ten dobry rozmiar? Proste jest dość rozwiązanie, trzeba tutaj zmierzyć i dobrać rozmiar kołnierzyka (tutaj to podstawa aby komfortowo się czuć) i koszuli. Należy wspomnieć, że kołnierz musi przylegać do szyi na tyle, aby pozwalało swobodnie oddychać. Co do długości, to koszula powinna być na tyle długa, aby w spodniach leżała blisko ciała – chcemy uniknąć wyglądu, gdzie nadmiar materiału wisi w okolicy pasa.

A co do kroju koszuli?

Bardzo duże znaczenia ma także krój koszuli, którą chcemy wybrać. Najbardziej obecnie są popularne
– tzw. „custom fit” krój uniwersalny
– „regular fit” – jest to krój dedykowany dla osób mających większy brzuszek oraz tych bardziej przy sobie
– „slim fit” – jest to dedykowany krój dla osób szczupłych, które nie posiadają mankamentów figury.

Po tych wszystkich elementach widać jasno, że wybranie „idealnej” dla siebie męskiej koszuli z dstreet.pl to nie taka prosta sprawa. Tutaj moda męska ma swoje prawa i rządzi się w tym elemencie zasadami, o których trzeba pamiętać.