Jakie kurtki jesienne damskie będą najmodniejsze w 2021 roku?

Jakie kurtki jesienne damskie będą najmodniejsze w 2021 roku?

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego panie powinny pomyśleć o zakupie ciepłej kurtki. Okres jesienny bywa zmienny jeśli chodzi o pogodę, dlatego trzeba nastawić się na różne sytuacje. Które kurtki będą najmodniejsze w 2021 roku?

Ramoneski

Kurtki jesienne damskie powinny być zarówno modne, jak i wystarczająco ciepłe. Obie te cechy świetnie łączą ramoneski. Najlepiej jeśli będzie to wersja skórzana, która jest cieplejsza i wytrzymalsza niż zamsz. W przypadku pogodniejszych dni świetnym wyborem jest jednak również ten drugi. W 2021 roku modne nie będą jedynie klasycznie czarne ramoneski, dla też te kolorowe:

  • burgundowe
  • musztardowe
  • fioletowe

Dzięki nim można nieco odświeżyć starą stylizację, gdzie przeważała czarna ramoneska z jeansami. Warto do niej dokupić legginsy i buty na obcasie.

Bomberki

Bomberki w porównaniu z ramoneskami są dużo wygodniejsze, przy w miarę podobnym wyglądzie. To bardziej sportowa wersja kurtki, wciąż jednak zachowująca sporo klasy. Inspirowana jest amerykańskimi bluzami bejsbolowymi, jednak jest znacznie cieplejsza i sprawdzi się przy większych chłodach. Sprawdza się zarówno z butami sportowymi, jak i eleganckimi szpilkami.

Kurtki przeciwdeszczowe

Kurtki jesienne damskie to nie tylko moda, ale również praktyka. Każda kobieta powinna się zaopatrzyć w jedną kurtkę przeciwdeszczową, kiedy za oknem leje jak z cebra. Najważniejsze, żeby posiadała kaptur, który chroni głowę. Kluczowy jest odpowiedni materiał hydrofobowy, który nie będzie wsiąkał wody. Kurtka przeciwdeszczowa wcale nie musi być w stylu sportowym – bardzo modne są wersje casual, które nadadzą się do wyjścia do pracy.

Po najlepsze ofert zapraszam do internetowego sklepu Yups: https://yups.pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-przejsciowe-273.html, oferującego duży wybór i świetną jakość.