Jakie nakrycie głowy na lato?

Jakie nakrycie głowy na lato?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że w sezonie letnim nakrycie głowy jest bardzo ważnym elementem stroju. Chociaż jeszcze kilka lat temu czapki z daszkiem służyły głównie do ochrony przed słońcem, dziś spełniają też inną bardzo ważną funkcję – są doskonałym uzupełnieniem stroju.

czapka Cayler & Sons z daszkiemCzapki z daszkiem mogą mieć różne wzory, w modzie streetowej królują czapki z grafikami oraz napisami – snapbacki i full capy. Jeżeli postaramy się dopasować do siebie każdy element stroju, będziemy mogli ją ubrać nawet do marynarki czy sukienki. Wybór czapek z daszkiem jest ogromny, także każdy może dopasować odpowiedni model do swoich upodobań. Wybierając takie nakrycie głowy, należy zwrócić uwagę nie tylko na jej fason, ale także materiał wykonania.

Niektóre materiały mogą blaknąć w słońcu, dlatego tak ważne jest to, aby wybrać czapkę dobrej jakości, która będzie mogła długo nam posłużyć. Pamiętajmy, że trendy się zmieniają i nie zawsze czapki będą modne, ważne, żeby odnaleźć w tym własny styl i nie brać pod uwagę wyłącznie aktualnych trendów. Nie każdy będzie wyglądał w czapce dobrze, zwróćmy na to uwagę. Czapka jest doskonałym dodatkiem do stylizacji codziennej, sportowej, casualowej, ale można ją nosić również do bardziej eleganckich ubrań.