Kurtki zimowe damskie mogą być stylowe

Kurtki zimowe damskie mogą być stylowe

Dobra kurtka zimowa damska jest ciepła na zewnątrz, wygodna w sklepie lub w samochodzie i nie straszna w deszczu i śniegu. Ale żeby znaleźć taki model, trzeba zrewidować dziesiątki, a nawet setki opcji. Zwłaszcza jeśli robisz zakupy online. Dlatego zespół BAON opracował jasne i zrozumiałe instrukcje, jak szybciej wybrać kurtkę damską na zimę w Moskwie i jej nie zgubić.

Z czego wykonana jest kurtka?

Nie jest łatwo zrozumieć, jak wybrać zimową kurtkę dla kobiety, gdy wokół są setki różnych modeli. Dlatego proponujemy działać konsekwentnie. Najpierw zajmij się kompozycją, a potem modelką.

To materiał zewnętrzny decyduje o tym, jak wygodna i piękna będzie Twoja kurtka. Dlatego BAON woli szyć odzież wierzchnią z poliestru ze specjalną impregnacją.

Poliester i jego cechy

Poliester to sztuczny materiał, który dobrze utrzymuje kolor i jest odporny na zmiany temperatury. Kurtki zimowe damskie nie przepuszczają wiatru, są w stanie wytrzymać pół godziny w deszczu czy deszczu ze śniegiem, szybko schną, nie marszczą się.

Naturalny skład puchu i pierza

kurtka zimowa damska długaPuch lepiej magazynuje ogrzane powietrze niż większość syntetycznych odpowiedników. Zwłaszcza jeśli puch jest ułożony w dwóch warstwach. Najczęściej producenci łączą puch z pierzem. Ważna jest przy tym proporcja podana na etykiecie. Im więcej puchu, a mniej pierza, tym produkt będzie cieplejszy.

Na przykład, model z wypełnieniem puchowym o proporcjach 80:20 będzie dobry na spacery w mroźne dni. Jeśli przez większość czasu poruszasz się samochodem lub komunikacją miejską, a rzadko chodzisz na spacery, wybierz produkt o proporcjach 60:40 lub 50:50.

Najtańsze kurtki nigdy nie będą wykonane z dobrego materiału, na dobry produkt trzeba wydać więcej pieniędzy, ale to nie znaczy, że musi być drogi, kurtki zimowe damskie w sklepie Yups, nie są drogie, ale ich wykonanie jest świetne.