Le coq sportif

Le coq sportif

Le coq sportif to francuska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji najlepszej na rynku sportowej odzieży, obuwia oraz akcesoriów. Charakterystyczna nazwa firmy pochodzi od koguta galijskiego, będącego symbolem narodowym Francji. Można go ujrzeć na oficjalnych strojach sportowych reprezentantów wyżej wymienionego państwa.

Przedsiębiorstwo dostarcza sportowe zestawy dla takich klubów piłkarskich jak między innymi: Wolverhampton Wanderers, Queens Park Rangers czy Sheffield United. Buty le coq sportif z SunStyle są niezwykle trwałe i mogą służyć przez długie lata. Dostępne są one w różnorakich gamach kolorystycznych, rozmiarach oraz cenach. Oferta skierowana jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Marka ta jest najchętniej wybierana spośród francuskich sportowych marek. Większość butów produkowana jest z najlepszej jakości skóry, natomiast wyściółka wykonana jest z samego włókna. Bluzy le coq sportif można zakupić rozpinane, zakładane przez głowę, z kapturem jak i te bez kaptura. Towary wykonane są w 85% z bawełny, pozostałe 15% to poliester. Buty i bluzy (jak i inne produkty z tej firmy) bardzo często objęte są wieloma atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi, dlatego każdy może je nabyć.

Nosząc ubrania tejże marki możemy poczuć się niczym prawdziwi francuscy sportowcy, którzy z powodzeniem odnoszą wiele sukcesów. Buty mają ozdobne i błyszczące elementy, które zwracają uwagę innych i nadają oryginalności.