Letnie czółenka bez pięty

Letnie czółenka bez pięty

Cudowne, gorące lato w pełni! Powinnyśmy jednak zwrócić szczególną uwagę, by nie pozwolić ponieść się modowym wariacjom. I choć w tym sezonie dążymy do upodobnienia się do płótna rozkojarzonego artysty, pamiętajmy: skromność zawsze jest na czasie!

Sukienki

Przy wyborze mini bez wątpliwości zakładajmy czółenka z odkrytymi palcami i piętami. Te powinny być na podwyższeni, by dodatkowo eksponować długie nogi. Wycięcia sprawią, że po całodniowym użytkowaniu stopa znacząco nie odczuje zmęczenia.

czółenka bez piętyMidi wspaniale pasują do stylizacji typu vintage. Czółenka bez pięty nadadzą nam lekkiego, wręcz eterycznego, wyglądu, znajdziesz je w sklepie https://www.marcoshoes.eu/pl/products/czolenka-bez-piety-i-palcow-z-wzorzystej-skory-naturalnej-1829.html. W połączeniu z białą koszulką, długą biżuterią i kwiecistą spódniczką, otrzymamy wspaniały efekt – w sam raz na festiwal muzyczny!

Z przykrością musimy stwierdzić, że maxi i czółenka bez pięt nie stanowią dobrego połączenia. Śliczny bucik zostaje zupełnie zdominowany! Do długich sukienek wybierajmy raczej sandałki na szpilce czy słupku, które nico odciążą przyciężki strój.

Ciekawą propozycję stanowią także… skorty. Nie są spódniczką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. To specjalne szorty rozkloszowane po bokach, by sprawiać wrażenie bardziej dziewczęcych. Uszyte z mięciutkiego materiału, opadają na uda łagodnymi falami. W zestawieniu z czółenkami bez pięt i palców stanowią trend 2018 wśród nastolatek.

Podsumujmy: przy wyborze odpowiedniej sukienki powinnyśmy kierować się przede wszystkim jej długością. Czółenka bez palców najlepiej wyglądają w połączeniu z mini, midi i skortami. Wyeksponujmy zgrabne nogi! Lato to ich czas.