Longsleevy – uniwersalne i wygodne

Longsleevy – uniwersalne i wygodne

Zbyt chłodno na T-shirt, ale za gorąco na bluzę? Szukasz czegoś mało oficjalnego, ale jednak bardziej eleganckiego od koszulki z krótkim rękawem? Jeżeli tak, to w obydwu przypadkach doskonałym rozwiązaniem okaże się longsleeve Preorder

Jak sama nazwa wskazuje, jest to koszulka z długim rękawem. Jest ona jednak zdecydowanie cieńsza od bluzy, dzięki czemu nie będzie nam w niej za gorąco. Jeszcze parę lat temu nie była zbyt popularna, za to teraz wróciła do łask. Jak już wspomnieliśmy, jest ona idealnym wariantem ubraniowym, kiedy potrzebujemy czegoś stonowanego i 'pomiędzy’. Sami chyba przyznacie, że prezentuje się ona znacznie lepiej niż T-shirt, ale w dalszym ciągu nie jest czymś super oficjalnym. Doskonale nada się np. na pierwszą randkę, kiedy chcemy wyjść na luzie, jednocześnie nie zostając odebranym jako fleja.

Longsleevy można również nosić na sportowo czy w wersji streetwearowej, gdyż właśnie w takiej odsłonie koszulki te zaskarbiają sobie coraz to większą popularność. Najczęściej dostępne są one bez nadruku, co poszerza nasze pole do popisu, ponieważ można je zestawić praktycznie z czym tylko nam się spodoba. Z pewnością świetnie będą one współbrzmieć z koszulami w kartę lub w inne wzory założonymi na wierzch. W zależności od tego jakie dobierzemy sobie spodnie, taki wydźwięk nadamy całości naszej stylizacji. Jeżeli bowiem zdecydujemy się na dresy czy klasyczne tiro nasz look stanie się uliczny. W sytuacji natomiast, kiedy postawimy na jeansy lub trochę bardziej eleganckie chinosy uwydatnimy powagę naszego stroju.