Markowe koszulki męskie na wiosnę

Markowe koszulki męskie na wiosnę

Jakie są idealne markowe koszulki męskie na wiosnę? Wybór wbrew pozorom dla wielu panów nie jest taki łatwy. Przy zakupie koszulki trzeba bowiem wziąć pod uwagę m.in. tkaninę, z której jest ona wykonana. Materiał musi być jednocześnie miękki i trwały, aby utrzymał formę nawet po kilku praniach.

Markowe męskie koszulki w kolorze białym stały się popularne dopiero w latach 60. ubiegłego wieku i to za sprawą swego rodzaju rewolucji. Wówczas, chociaż dzisiaj ciężko to sobie wyobrazić, białe koszulki były kojarzone z ekstrawagancją. Jednak mimo upływu lat pozostały modne. Z czego wynika ich fenomen? Przede wszystkim są uniwersalne i bardzo wygodne. Przy pomocy zwykłej białej koszulki można bowiem stworzyć wiele różnych stylizacji. W tym przypadku trudno też o modową wpadkę.

Ponieważ biała markowa koszulka męska to baza wielu stylizacji, a więc dobrze jest mieć w szafie przynajmniej kilka sztuk. Kluczowe znaczenie ma krój. Rękawki powinny być krótkie i przylegające do ręki. Kolejną ważną kwestią jest odpowiedni dekolt. Na rynku spotkać można koszulki bez dekoltu lub te w serek. Te drugie polecane są panom, którzy mogą pochwalić się rozbudowaną klatką piersiową. Lepiej natomiast unikać mocno opinających modeli, kiedy sylwetka pozostawia wiele do życzenia. Taka koszulka w połączeniu z wystającym brzuszkiem prezentuje się niestety mało estetycznie. Lepiej wówczas wybrać koszulkę nieco luźniejszą.