Moda na każdą kieszeń. Te tanie sukienki letnie idealnie wpisują się w najnowsze trendy

Moda na każdą kieszeń. Te tanie sukienki letnie idealnie wpisują się w najnowsze trendy

Za modne sukienki wcale nie trzeba płacić fortuny. Sprawdź, jakie kreacje doskonale łączą w sobie najnowsze trendy oraz przystępne ceny!

Bufiaste rękawy to największy hit tego sezonu

Bufki na rękawach można było zobaczyć nie tylko na bluzkach, ale również na sukienkach damskich. To trend, który zawładnął wybiegami światowej sławy projektantów, a potem szturmem przedostał się do sklepów.

Takie tanie sukienki letnie można zobaczyć dzisiaj w praktycznie każdym sklepie z modą damską. Najpopularniejsze to te o trapezowych, rozszerzających się do dołu krojach typu babydoll.

Rajskie kwiaty nadal w modzie

Bogato zdobione kwiatami sukienki damskie to doskonała propozycja dla współczesnych romantyczek – można zobaczyć je przede wszystkim na maxi sukienkach boho o zwiewnych krojach, z dłuższymi rękawkami oraz stylowymi falbanami.

Kolorowe kwiaty można dostrzec również na sukienkach midi o trapezowych krojach, a nawet na kreacjach mini. To idealny wybór na lato!

Sukienki z falbanami znów wracają do mody

Poza modnymi sukienkami w kwiaty falbany widoczne są także na wielu innych modelach. Rozszerzające się kroje z kobiecymi falbanami świetnie nadają się na upalne dni. Jednym z hitów jest sukienka w kolorze bieli lub kremu – to klasyka letniej mody.

Te kreacje oraz wiele innych tanich sukienek letnich można znaleźć dzisiaj także w polskich sklepach – najpiękniejsze modele czekają na klientki również online.