Moda prosto z miasta

Moda prosto z miasta

Dzisiaj wizerunek to podstawa, ma on wyrażać nas samych, czasami mówić nawet więcej niż słowa. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się styl miejski, który jest niezwykle bogaty, warto z niego czerpać.

Nie ma miejsca na przypadek

Mimo, że moda miejska kojarzony jest głównie z młodzieżą i z fanami jazdy na deskorolce to dzisiaj znacznie poszerzył on grono swoich miłośników. Każdy może przecież ubierać się wygodnie, tak jak lubi i nikt nie ma prawa narzucać innym tego, co należy nosić. Odzież to często jest wyraz tego, jakimi jesteśmy i co sobą reprezentujemy, więc warto zakładać to, w czym czujemy się najlepiej. Duże znaczenie mają tutaj też różnego rodzaju printy czy napisy, również takie stylizowane na graffiti, które nigdy nie są elementem przypadkowym. Wybierając którąkolwiek z części ubioru, warto również na to zwrócić uwagę.

Zestawiaj je swobodnie

Tak więc szeroko pojęty styl miejski to ogromny wybór bluz, swetrów, spodni, szortów, sukienek, spódnic, spodenek, czapek, butów, koszul. Czy to wygodne spodnie chinosy czy też klasyczne jeansy lub ulubione przez wielu joggersy, każdy element ubioru można zestawić swobodnie z innymi elementami stylu streetwearowego i właśnie ta swoboda i wolność wyboru sprawiają, że zyskuje on na sile i wciąż się rozwija. Wśród obuwia od kilku już sezonów królują sneakersy, ale nie oznacza to, że jest to jedyny słuszny wybór. Wszelkiego rodzaju inne obuwie sportowe to również będzie strzał w dziesiątkę, a dopełnieniem całości są stylowe akcesoria, które podkreślą całość.