Na co zwracać uwagę wybierając czapkę z daszkiem?

Na co zwracać uwagę wybierając czapkę z daszkiem?

Czapki z daszkiem to jeden z najbardziej popularnych młodzieżowych gadżetów. Są czymś, co wzbudza w rówieśnikach podziw i zazdrość. Warto jednak wiedzieć, na co zwracać uwagę, by kupić świetną czapkę, którą z przyjemnością można nosić wszędzie.

Rozmiar

Czapki z daszkiem NY mają różne rozmiary. Warto, więc znać obwód swojej głowy i na jego podstawie dobrać właściwy rozmiar. Dobra czapka z daszkiem powinna być dość luźna. W żadnym wypadku nie może uciskać. W przypadku noszenia długich włosów trzeba też zastanowić się, czy nie wpłyną one na to, jak czapka z daszkiem będzie leżała. Jeśli włosy są bardzo długie lub jest ich bardzo dużo to być może należy wybrać większy model.

Logo na czapce z daszkiem NY

Bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, co znajduje się na czapce. Jest ona e pewnym sensie manifestem poglądów osoby, która je nosi. Lepiej, więc unikać logo i sloganów, z którymi nie chcielibyśmy się utożsamiać i zgadzać. Strasznym obciachem jest sytuacja, gdy osoba nosząca czapkę z daszkiem nie potrafi wyjaśnić, co za rysunek się na niej znajduje. Logo na czapce może być znakiem towarowym jakiejś firmy, zespołu muzycznego lub ruchu. Może też być po prostu ciekawym obrazkiem, który ma podobać się klientom. Bardzo popularne są czapki z logami zespołów sportowych, które bardzo przypominają te noszone w USA.