Najmodniejsze baleriny

Najmodniejsze baleriny

Baleriny to obuwie, które znaleźć można w niemal każdej kobiecej szafie. Ich ogromną zaletą jest niska cena, wygoda i zgrabny wygląd na nodze. Popularne kobiece buty baleriny święcą triumfy na całym świecie, od wielu sezonów będąc krzykiem mody. Jakie wybrać w tym sezonie, by wciąż być na topie?

przykład czarnych balerin damskich

Błyszczące baleriny

Baleriny damskie to buty, które wielu paniom kojarzą się z obuwiem raczej na co dzień. Aby uczynić je bardziej wyjątkowymi, można wybrać modele zdobione cekinami lub brokatem. Takie baletki będą świetnie wyglądały z wyjściowymi sukienkami, dżinsami czy letnimi szortami. Spodobają się paniom, które lubią zwracać na siebie uwagę i przyciągać spojrzenia.

Baleriny z wiązaniem

Ten model dopiero od stosunkowo niedawna znaleźć można w sklepach obuwniczych. Baleriny z wiązaniem dookoła kostki to obuwie dość ciekawe, jednak nienadające się dla wszystkich pań.

Taki model powinny odpuścić sobie kobiety z masywnymi nogami, bowiem może niepotrzebnie je optycznie skrócić. Wiązanie w balerinach może być szerokie, kończące się w okolicach kostki, lub cienkie i oplatające całą łydkę – jak w popularnych sandałach rzymiankach. Z pewnością jest to obuwie nieszablonowe i oryginalne, doskonale odnajdzie się w towarzystwie sukienki.