Najmodniejsze snapbacki

Najmodniejsze snapbacki

Snapback jest prawdziwym symbolem streetwearu oraz stylu hip-hop. Zwolennicy czapek z daszkiem, którzy śledzą trendy od lat, zdają sobie sprawę, że najmodniejsze wzory oraz kolory, są inne w każdym sezonie. Sprawdzenie oferty najpopularniejszych marek odzieży streetwear, pozwala zorientować się w aktualnych trendach i znaleźć czapkę, która doskonale dopełni codzienne stylizacje.

Motywy florystyczne
Już od dłuższego czasu w modzie utrzymują się motywy kwiatów, liści lub innych roślin. Pojawiają się również na czapkach, zarówno w bardzo stonowanych, jak i wyrazistych barwach. Jednym z najpopularniejszych wzorów są palmy, które nawiązują do surferów i wakacyjnej atmosfery. Snapbacki z motywami florystycznymi pasują zwłaszcza do swobodnych, letnich stylizacji, gdzie dodatkowo chronią przed słońcem.

Połączenia materiałów
Oprócz bawełny, do czapek dołącza się też poliestrową siatkę, która może znajdować się z tyłu lub po bokach. Zaopatrzonych jest w nią wiele modeli, co dodaje im lekkości oraz zapewnia ochłodę w czasie upałów. Inspiracją, do połączenia tych elementów, były czapki amerykańskich kierowców ciężarówek. Do snapbacków dodaje się także metalowe przypinki z krótkimi hasłami lub niewielką grafiką.

Kontrastowe kolory
Klasyczne połączenie czerni i bieli nie wychodzi z mody, ale coraz częściej pojawiają się również inne kontrasty. Czerń zestawia się z neonowymi elementami, na przykład różowymi lub żółtymi. Jaskrawą barwę ma często nie tylko daszek, ale też aplikacja umieszczona z przodu czapki.

Wciąż pojawiające się nowe trendy, nie wypierają jednak klasyki. Czarne czapki typu snapback z niewielkim haftem lub nadrukiem, wciąż są bardzo popularne. W takim wydaniu są raczej uzupełnieniem stylizacji, niż jej głównym elementem. Wszystko zależy więc od elementów, z którymi zamierzamy zestawić snapbacka.