Najmodniejsze szpilki damskie na wiosnę 2018 roku.

Najmodniejsze szpilki damskie na wiosnę 2018 roku.

Szpilki damskie to jedne z najpopularniejszych modeli butów. Znajdują się w szafie chyba każdej kobiety, bo nawet panie ubierające się w stylu sportowym, często mają w swojej szafie przynajmniej jedną parę klasycznych szpilek. Jakie szpilki są najpopularniejsze w tym roku?

Eleganckie szpilki w pastelowych kolorach
Wiosną sklepy obuwnicze podbijają szpilki w pastelowych kolorach. Na drugi plan schodzą te klasyczne czarne, bo wypierane są przez różowe, beżowe czy niebieskie. Modne są zarówno szpilki damskie wykonane ze skóry licowej, jak również welurowe oraz lakierowane. Kobiety, którym udało zgromadzić się większą kolekcję tego typu butów, z powodzeniem mogą zainwestować w parę szpilek w sorbetowym odcieniu różu czy żółci. Najbardziej klasyczne będą jednak te w kolorze cielistego beżu.

Metaliczne szpilki
Szalenie modna są również szpilki w kolorze metalicznego srebra lub złota. To buty pasujące bardziej na imprezę niż do pracy, ale w końcu wiosną i latem nie brakuje okazji do wychodzenia z domu w czasie wolnym. Można wtedy swoją stylizację uzupełnić o taką ekstrawagancką parę butów.

Szpilki w kwiaty
Nowość na sklepowych półkach to szpilki w kwiaty. W tym roku nie brakuje takich butów, które charakteryzują się żywymi, nasyconymi kolorami, najczęściej w odcieniach zieleni lub niebieskiego. Prezentują się pięknie w wiosennych stylizacjach, w których wykorzystano klasyczne jeansy i koszule. Stanowią swoistą „kropkę nad i” dla takich prostych zestawów.