Piękne skórzane rękawiczki dla kobiet

Piękne skórzane rękawiczki dla kobiet

O klasie i szyku kobiety świadczą nie tylko stroje, ale też doskonałej jakości dodatki, takie jak elementy galanterii skórzanej. Piękny pasek, portfel lub rękawiczki, wykonane z dbałością o detale, będą dodawały każdej kobiecie splendoru i czaru.

Modne rękawiczki damskie skórzane na wczesną jesień

Wczesna jesień to doskonały moment, aby do swojej garderoby wprowadzić delikatne i cienkie rękawiczki damskie wykonane ze skóry. Wrzesień lub październik często bywają chłodnymi miesiącami, warto zatem chronić delikatną skórę dłoni przed przemarznięciem i przesuszeniem od chłodnego wiatru. Do tego idealnie sprawdzą się cienkie rękawiczki damskie skórzane, na przykład dodatkowo ozdobione ażurowymi wycięciami lub pięknymi przeżyciami. Takie klasyczne delikatne rękawiczki będą również perfekcyjne do prowadzenia samochodu lub podczas jazdy rowerem miejskim.

Grube rękawiczki skórzane damskie na zimę

Zimową porą zdecydowanie lepiej sprawdzą się natomiast grubsze rękawiczki, oczywiście również wykonane ze skóry naturalnej, które dodatkowo zawierają warstwę ocieplenia wewnątrz. Takie skórzane rękawiczki w kolorze czarnym, burgundowym lub czekoladowym to prawdziwa klasyka gatunku. Można zdecydować się na model wykonany ze skóry licowej. Takie rękawiczki są trwalsze, niż rękawiczki ze skóry zamszowej. Zamszowe rękawiczki w kolorze rudym lub beżowym to natomiast piękna propozycja dla kobiet ceniących prawdziwą klasykę.