Poczuj się kobieco każdego dnia

Poczuj się kobieco każdego dnia

Kobiecość posiada wiele definicji. Dla jednych jest to niepowtarzalny zapach kobiet, dla innych długie i lśniące włosy. Większość kobiet kojarzy jednak kobiecość ze zgrabną sylwetką. Niektórym z nas natura poskąpiła długich nóg oraz płaskiego brzuszka. Z pomocą osobom, takim jak my przychodzą gorsety i body Triumph.

body z miseczkami

BIELIŹNIANY ŚWIAT

Światowej sławy marka Triumph wie jak zadowolić klientki w każdym wieku. Wygodne i komfortowe body i gorsety modelujące sylwetkę na stałe goszczą pośród asortymentu przedsiębiorstwa.

Półgorsety Triumph nie mają nic wspólnego z sztywnymi i krępującymi ciało gorsetami przypominającymi epokę wiktoriańską. Bielizna wykonana jest z delikatnych i przewiewnych materiałów. Niczym mgiełka gorsety dopasowują się do naszego ciała, by nadać mu odpowiedni kształt.

WIELOZADANIOWE BODY

Aktualnie oferowane body modelują nie tylko newralgiczną strefę brzuszną, ale również piersi. Wypełniony specjalistyczną gąbką biustonosz unosi i eksponuje biust.

Wielozadaniowością charakteryzują się również body. Jest to bielizna modelująca jednocześnie piersi, brzuch i pośladki. Opadnięte i pozbawione napięcia pośladki są pod wpływem body unoszone.

Aktualnie oferowana bielizna marki Triumph to nie tylko egzemplarze funkcjonalne, ale również estetycznie wykonane. Pięknie wykończone i wykonane z najlepszych tkanin sztuki bielizny mogą stać się ozdobą dnia codziennego każdej kobiety.