Polska marka Patriotic

Polska marka Patriotic

Patriotic to marka dla każdego polskiego patrioty. Nietuzinkowe projekty odzieży z patriotycznymi nadrukami i wysoka jakość wykonania – tak w skrócie można opisać ów brand.

POCZĄTEK BRANDU

bluza patrioticPolski, patriotyczny Brand o nazwie Patriotic z literą „P” otoczoną laurami w logu pojawił się na polskim rynku w 2009 z inicjatywy grupy miłośników sportu, hip hopu oraz szeroko rozumianej kultury młodzieżowej. Marka Patriotic jednocześnie celuje w takich właśnie odbiorców, osoby, dla których hip hop, sport, kultura młodzieżowa oraz przede wszystkim wartości patriotyczne stoją na pierwszym miejscu. Sukces inicjatywy przerósł oczekiwania założycieli firmy w związku z czym po paru miesiącach lokalnej działalności produkty sygnowane logiem Patriotic można było kupić już w całym kraju. Ubrania sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, zaś rozwój jest naturalną potrzebą, nic więc dziwnego w tym, że marka postawiła na działalność na skalę krajową.

DOBRA JAKOŚĆ, DOBRA MARKA

Odzież z nadrukami o charakterze patriotycznym, zaprojektowana w taki sposób, by satysfakcjonowała właściciela i przyciągała jest jednocześnie niezwykle starannie wykonana. Każda bluza Patriotic (zobacz), wszystkie modele ubrań marki są starannie testowane przed wejściem na rynek jeśli chodzi o wytrzymałość oraz jakość wykonania. Z wyżej wymienionych powodów Patriotic to marka, której można ufać oraz którą można nosić z patriotyczną dumą, z którą można reprezentować swoje miasto czy ojczyznę.

DLA KAŻDEGO PATRIOTY

Bluzy Patriotic, spodnie, czapki czy szaliki i rękawiczki mają ciekawe wzory oraz nadruki czy naszywki i z czystym sumieniem można powiedzieć, że każdy patriota może godnie chodzić ulicami swego miasta w ubraniach sygnowanych logiem Patriotic.