Postaw na płaszcze damskie wiązane w pasie

Postaw na płaszcze damskie wiązane w pasie

Chociaż wiele kobiet na co dzień stawia na kurtki, bo uważa je za bardziej wygodne, to jednak każda z nas powinna mieć w swojej bogatej kolekcji również płaszcze, bo to one dodają nam elegancji i klasy.

Najpierw przymierz

Który krój jest obecnie najmodniejszy, a który będzie najlepiej pasował do danego typu sylwetki? Na pewno najpopularniejsze ostatnią są płaszcze wiązane w pasie i tutaj znaleźć można całe mnóstwo różnego typu fasonów do wyboru. W zależności od tego jaka jest pora roku z pewnością znajdziemy wełniane płaszcze odpowiednie na zimę, dzianinowe na jesień oraz cienkie na lato, które mają jedynie pełnić funkcję ozdobną. Okrycie wierzchnie przewiązywane w pasie ma to do siebie, że będzie najodpowiedniejsze dla osoby o sylwetce klepsydry, chociaż aby się o tym przekonać na pewno warto go po prostu przymierzyć, polecamy dstreet.pl

płaszcze damskie wiązane w pasie

Funkcjonalny i elegancki

Płaszcze damskie wiązane w pasie zwykle są dosyć dłuższe, aby lepiej podkreślić sylwetkę i uwypuklić jej smukłość. Z kolei ich góra może być zakończona stójką, co będzie dobrym wyjściem dla tych pań, które lubią być bardziej opatulone, albo mieć dekolt w karo i tutaj konieczny będzie jeszcze odpowiedni szal czy chusta, by zimą zabezpieczyć się przed wiatrem czy mrozem. Zazwyczaj ma on też duże kieszenie, dzięki czemu jest też praktyczny. Część modeli ma krój szlafroka, więc nie posiada guzików, ani innych zapięć, ale dzięki takiemu rozwiązaniu nadaje on stylizacji lekkości i nonszalanckiego charakteru, dlatego też tak chętnie sięgają po nie kobiety w różnym wieku.