Prosto – co to za marka?

Prosto – co to za marka?

Prosto to marka odzieżowa, która powstała na bazie wytwórni płytowej Prosto Label. Jej założycielem jest znany warszawski raper Sokół znany szerszej publiczności z WWO, duetu Sokół/Pono oraz ze współpracy z Marysią Starostą.

Prosto to szeroka oferta koszulek, kurtek, skarpet czy bielizny. Na uwagę zasługują również bluzy Prosto. W marce wyróżnia się aż cztery linie – Elegancko, Klasyk, Label oraz Sport. Bluza Prosto czy koszulka tej marki to elementy ubioru, które w swojej szafie chciałby mieć każdy miłośnik hip hopu i streetwearu. Rzeczy marki można dostać w internecie lub zakupić w jednym z kilku sklepów firmowych. Firma posiada również około 200 punktów dystrybucyjnych.
Marka Prosto przede wszystkim stawia na różnorodność. Kolekcje Prosto są różnorodne i nowatorskie. Bazują wprawdzie na sprawdzonych już normach, ale nie pozbawione są nowoczesnego spojrzenia na trendy. W damskich kolekcjach znaleźć można m.in. krótkie tank topu, kurki typu bomber, legginsy, T-shirty, ołówkowe spódnice czy nietypowe kurtki sukajan. Z kolei dla mężczyzn tworzone są klasyczne T-shirty z ciekawymi naszywkami i nadrukami. Oferta jest tak szeroka, że każdy powinien znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie.