Sneakersy do każdej stylizacji

Sneakersy do każdej stylizacji

Fajne zestawienia modowe wymagają zaangażowania i świadomości tego, co w modzie piszczy. Fenomen sneakers’ów już od kilku sezonów jest rozpoznawalny i wskazuje na to, że z kolekcji na kolekcję zdobywa coraz większe uznanie.

Szczególny design

Sneakersy sneakersymają to do siebie, że są bardzo wygodne. Zawdzięcza się to głównie temu, że podeszwa jest lekko podwyższona bądź też posiada koturn. Dodatkowe wyprofilowanie wewnątrz jest znamienite i wpływa na jakość chodzenia. Materiały, z których zostały wykonane to: skóra naturalna, skóra ekologiczna, tkaniny. Do wyboru są wysokie cholewki za kostkę lub niższe. Formy zapięcia to sznurowadła lub rzepy. Wszystkie fasony łączą w sobie nutę sportową z codziennym użytkowaniem, a to przekłada się na łatwe dopasowanie do reszty garderoby.

Do koloru, do wyboru

Bardzo duża różnorodność kolorystyczna sprawia, że w ten typ obuwia można się wyposażyć na każdą okazję. Klasyczne białe lub czarne świetnie dopasują się do bardziej casual’owych stylizacji, a oranże, jasne zielenie, czerwienie i róże mogą być zarezerwowane do rurek z dziurami, czy też długich, jednolitych płaszczy. Im bardziej oryginalnie, tym bardziej można podkreślić swój indywidualny styl. Modele damskie, męskie i dziecięce można łatwo dobrać rozmiarowo i według przeznaczenia. Czy to do szkoły, pracy, na uczelnię lub do parku – dla każdego znajdzie się wymarzona para butów, które zgłębią poczucie komfortu na dłużej.