Spodnie jeansowe męskie i ich fasony

Spodnie jeansowe męskie i ich fasony

spodnie jeansowe męskieSpodnie jeansowe męskie to obowiązkowy element każdej męskiej garderoby. Jakie fasony są jednak najmodniejsze? Jak dopasować krój do sylwetki?

Jakie męskie spodnie jeansowe wybrać?
Przede wszystkim należy sugerować się swoją sylwetką i wygodą. Najpopularniejsze są wciąż spodnie męskie jeansowe typu regular, czyli o kroju prostym i szeroki. Są uniwersalna i najbardziej lubią je mężczyźni nieco starsi. Dobrze komponują się z marynarką i T-shirtem. Pasują w zasadzie do każdej figury. Polecane są jednak przede wszystkim panom szczupłym i tym o średniej budowie ciała.

A może slimy?
To od wielu lat prawdziwy hit i zdecydowanie najmodniejszy fason spodni jeansowych. Najchętniej sięgają po nie nastolatki i młodzi mężczyźni, którzy nie boją się wąskich nogawek. Dobrze komponują się one z ubraniami oversize, a więc nieco luźniejszymi. Świetnie prezentują się w nich w zasadzie panowie o każdej sylwetce. Powinni jednak z nich zrezygnować mężczyźni z większą nadwagą.

Nowoczesne baggy
Spodnie tego typu są modne i bardzo wygodne. Co ciekawe, eksponują atuty sylwetki chowając jej mankamenty. Lubią je panowie, którzy nie boją się wyróżniać z tłumu. Mogą mieć formę spodni z prostymi nogawkami i opuszczonym krokiem bądź opuszczonym krokiem i luźniejsza górą. Wybór na rynku w tym zakresie jest spory. Niekiedy są tez ozdabiane dodatkowo różnego rodzaju elementami. To spodnie wybierane przede wszystkim przez mężczyzn młodych i nastolatków.