Spodnie jogger damskie – pomysły na stylizacje

Spodnie jogger damskie – pomysły na stylizacje

Spodnie joggery damskie swoje inspiracje czerpią ze świata sportu. Wywodzą się bowiem ze znanych i cenionych od lat spodni dresowych. Są one równie wygodne, ponadto z uwagi na mnogość możliwych do zastosowania kolorów, materiałów oraz elementów wykończeniowych mogą być bazą do stworzenia stylizacji zarówno casualowej, jak i tej bardziej oficjalnej.

Spodnie jogger damskie w różnorodnych stylizacjach

Z uwagi na bogactwo dostępnych modeli, spodnie damskie joggery mogą stanowić bazę dla wielu różnorodnych stylizacji. Mogą oczywiście być z powodzeniem zestawiane ze sportowym obuwiem oraz rozpinaną na zamek bluzą, jak również stanowić element mniej sportowego looku. W tym przypadku spodnie joggery damskie warto połączyć z butami na koturnie, a nawet z marynarką oraz klasycznymi szpilkami. Wówczas doskonale sprawdzą się szalenie modne w tym sezonie wyraziste i neonowe kolory, które są szczególnie polecane dla kobiet lubiących modowe eksperymenty oraz tych, które kochają się modą bawić.

Spodnie jogger damskie z koszulą i bomberką

Choć zazwyczaj spodnie damskie joggery jak tutaj łączone są z dość krótką koszulką, to jednak warto zastosować w stylizacjach nieco niekonwencjonalne połączenie spodni z koszulą. W tym wypadku wsunięcie przodu koszuli za pas spodni oraz podwinięcie jej rękawów nada stylizacji nieco nonszalanckiego i bardzo młodzieńczego wyrazu, a skrócenie koszuli poprzez jej wiązanie nada sylwetce prawidłowe proporcje. Stylizacja może być uzupełniona o modną bomberkę lub ponadczasową ramoneskę oraz niewielką torebkę nerkę.