Spodnie męskie – jakie modele nie wychodzą z mody?

Spodnie męskie – jakie modele nie wychodzą z mody?

spodnie męskie

Jeansowe spodnie męskie to klasyka wśród spodni i model, który sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od aktualnej pory roku. Warto przy tym stawiać na modele dopasowane do ciała, a więc slimy. Barwa nie ma już tak dużego znaczenia.

Modne chinosy

Chinosy to spodnie kojarzone ze stylem grzecznym uniwersyteckim nazywanym preppy. Co wyróżnia je na tle innych spodni? Spodnie męskie z Dstreet to przede wszystkim wygoda i casualowy styl. Szyte są z miękkiego płótna lub tkanej bawełny. Dlatego też są bardzo wytrzymałe. W tym przypadku najlepiej postawić na klasyczne kolory – beż, szarości i brąz. Chinosy nosi się przede wszystkim w sezonie wiosenno-letnim.

Męskie spodnie w kant

Eleganckie spodnie z kantem wcale nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z uniformem do pracy. Teraz można je nosić na co dzień i to niekoniecznie w połączeniu z marynarką. Takie spodnie optycznie wyszczuplają i wydłużają nogi, zwłaszcza jeśli spodnie mają ciemny kolor, podobnie jak buty. W tej sytuacji lepiej jest zrezygnować z tkanin białych i mocno błyszczących. Warto je łączyć z koszulami w różnych wersjach kolorystycznych. Dobrze prezentują się oczywiście w zestawieniu z casualową marynarką.

A może spodnie dresowe?

Spodnie dresowe męskie od dawna nie są już noszone tylko na siłowni. Na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi można całkiem śmiało założyć luźne spodnie dresowe. Modne są modele w kolorze czarnym i szarym. Takie spodnie warto przełamać dodatkami bardziej eleganckimi, aby stworzyć stylizację nieco mniej oczywistą.