Spodnie z wysokim stanem dla pań

Spodnie z wysokim stanem dla pań

spodnie z wysokim stanemSpodnie z wysokim stanem idealne są dla pań, które pragną ukryć mankamenty swojej figury. W jaki sposób takie spodnie wpływają na wygląd sylwetki? Przede wszystkim spłaszczają brzuch, zwężają biodra, uwydatniają pośladki, rewelacyjnie eksponują talię, a także optycznie wydłużają nogi.

Warto wiedzieć, iż damskie spodnie z wysokim stanem mają przeróżne fasony i są uszyte z różnych materiałów. Mogą to być przykładowo rurki, jeansy, ale również szorty. Zazwyczaj szyje się je z denimu, dzianiny oraz lnu. Bardzo ważne jest to, iż każde z nich w nieco inny sposób wpływają na kształt sylwetki.

Jeansy z wysokim stanem

Jeansy z wysokim stanem to bardzo dobra propozycja dla pań, które w codziennym stroju chciałyby wyrównać proporcje sylwetki. Wszelkie przetarcia powiększają dlatego najlepiej wybierać te w kolorze ciemnego denimu.

Rurki z wysokim stanem przeznaczone są dla dziewczyn ze zgrabnymi i chudymi nogami, ale które posiadają dość szerokie biodra. Takie spodnie pomogą je optycznie zmniejszyć, a także stworzą ładne przejście od linii bioder do nóg i dodatkowo wyszczuplą pupę.

Czarne spodnie z wysokim stanem Yups wyszczuplają nie ze względu na fason, ale również kolor. Ważne, aby były uszyte z dosyć grubego materiału, aby nie podkreślać mankamentów sylwetki.