Sportowe buty na co dzień – jak je nosić?

Sportowe buty na co dzień – jak je nosić?

Każdy ceniący modny wygląd mężczyzna wie, jak łączyć style. Ostatnio na czasie jest miksowanie sportowych ubrań z odzieżą codzienną. Można na przykład założyć sportowy t-shirt to luźnej marynarki, albo połączyć buty Nike z eleganckimi spodniami kroju chino. Warto skupić się na rodzaju obuwia, które doskonale nada się do tego typu eksperymentów. Buty męskie Nike z najnowszych kolekcji zostały stworzone do tego, aby nosić je na co dzień, a nie wyłącznie do uprawiania sportu. Jakie modele proponuje w najbliższym sezonie jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych na świecie?

Air Max`y wiecznie żywe

buty męskie nikeDo łączenia stylów bardzo dobrze nadają się słynne buty Air Max. Model powstał już w 1987 roku, od tego czasu jednak nie traci na popularności, a jego wygląd ewoluuje wraz ze zmieniającą się modą. Jeden element jest jednak stały – przezroczyste okienko w podeszwie. Te buty można nosić zarówno do jeansów, joggerów i spodni typu chino. Wszystko zależy od tego jaki kolor się wybierze. Najpopularniejsze są obecnie białe buty. Odważniejsi panowie mogą sięgnąć po bardziej neonowe barwy.

Najwygodniejsze buty

Kolejną propozycją dla fanów sportowych butów jest model Huarache. Nazwa wywodzi się z języka indiańskiego i ma nawiązywać do wyjątkowej wygody jaką odznacza się ten model obuwia – są wygodne niczym sandały, ale w niczym ich nie przypominają jeśli chodzi o wygląd. Ich nieco futurystyczny projekt szczególnie spodoba się osobom ceniącym oryginalność. Dostępne są w modnych pastelowych kolorach.