Sportowy styl na co dzień i od święta

Sportowy styl na co dzień i od święta

W sezonie jesienno-zimowym jesteśmy zmuszeni zaopatrzyć szafy w cieple ciuchy. Nie zawsze jednak czujemy się w nich równie swobodnie jak w wygodnych lekkich i letnich koszulkach.

Jak zatem wybrać idealną bluzę, tak by była ona ciepła, wygodna i odzwierciedlała naszą osobowość.

Bluzy męskie charakteryzują się szerokim wyborem spośród wielu możliwych stylizacji.
Dzięki temu mężczyzna, którego ulubionym rodzajem muzyki jest hip-hop, a on sam najswobodniej czuje się w luźnych, sportowych rzeczach, w sklepach łatwo dostępne są bluzy projektowane na ten styl. Charakteryzują się one sportowym luźnym krojem, większość z nich posiada kaptur, a bardziej wymagający znajdą dla siebie taką bluzę, na której będzie widniała animacja lub tekst.

Odzież w stylu hip-hopowym jest bardzo zbliżona wyglądem do ubrań w stylizacji streetwear. Właściwie to w wielu przypadkach, obie stylizacje przypisywane są tym samym cechom charakterystycznym. Tutaj również cechą szczególną jest swoboda, zabawa modą poprzez łączenie różnych styli. Najszerszy wybór istnieje wśród bluz męskich i czapek z daszkiem.

Czy stylizacja hip-hop i streetwear nadają się tylko do niezobowiązujących wyjść?
Te rodzaje stylizacji nie zmuszają mężczyzn to tego, by na co dzień ubierać się swobodnie, a na szczególne okazje ubierać ciasne, niewygodne koszule i duszące krawaty. Mężczyźni preferujący styl sportowy i ”uliczny” również mają okazję ku temu, by ubrać się zarówno na swój styl, jednak z nutą szarmancji i elegancji.