Styl streetwear – główne zasady

Styl streetwear – główne zasady

Nastolatkowie doskonale czują się w stylu streetwear, który zapewnia im luz, wygodę oraz nowoczesny wygląd. Aby jednak umiejętnie korzystać z tych trendów, należy w pełni je opanować i odkryć ich główne zasady.

Wygoda ponad wszystko

Jeśli bluzy Stoprocent mają być kojarzone z ubraniami streetwear, koniecznie muszą być po prostu wygodne. W tym stylu nie ma miejsca na sztywne i uciskające ciało tkaniny czy nietypowe kroje. Liczy się zatem jakość odzieży, gdyż tylko ta wykonana w stu procentach z bawełny bądź innego, równie miękkiego materiału pozwoli skórze oddychać i tym samym zapewni człowiekowi pełen komfort.

Ubrania niekoniecznie dopasowane do sylwetki

Spotykane na ulicach kobiety i młode dziewczyny, oraz coraz częściej mężczyźni, zazwyczaj mają na sobie obciskające nogi rurki i idealnie dopasowane do sylwetki t-shirty czy koszule. Styl streetwear przełamuje te standardowe rozwiązania, pozwalając swoim miłośnikom na ubieranie luźnych i swobodnych ubrań. Doskonałym wyborem będą te w za dużym rozmiarze, które w ostatnich sezonach dość często gościły w modnych butikach. Można je łączyć zarówno z luźną odzieżą, jak i tą nieco bardziej dopasowaną.

Zabawa kolorami

Bluza Stoprocent, idealnie ukazująca wszystkie zasady stylu streetwear, zachwyca swoimi kolorami. Ubrania miejskie są bowiem bardzo barwne, dlatego mogą je nosić tylko osoby odważne, które nie boją się wyróżniać. Czerwone koszulki, zielone spodnie dresowe i żółte adidasy – to wszystko naprawdę może razem dobrze wyglądać. Styl streetwear sprawia, że ulice przestają być szare i nudne.