Stylizacje z trzewikami

Stylizacje z trzewikami

Kiedy na dworze robi się coraz zimniej warto sięgnąć po trzewiki. Ten rodzaj obuwia można w prosty sposób wystylizować. Ważne, żeby zwrócić uwagę na ich długość, która w niektórych przypadkach może nie służyć figurze. Rozwiązaniem jest wtedy połączenie trzewików damskich z odpowiednim zestawem ubrań, który nie sprawi, że nogi będą się wydawać krótsze.

czarny model trzewików damskich

Stylizacja na ciepły, jesienny dzień

Jesień potrafi zaskakiwać słoneczną pogodą. Warto wtedy wybrać wysokie sznurowane trzewiki damskie, które są lekkie i nie będzie nam w nich za gorąco. Można je połączyć z cienkimi, czarnymi rajstopami. Do tego warto założyć sukienkę w geometryczny wzór oraz gruby, szary, długi sweter. Jeśli jest nieco zimniej, do zestawu warto dodać szal. Świetnie pasować będzie także kapelusz.

Trzewiki w eleganckim zestawie

Trzewiki, choć wydają się obuwiem stworzonym do codziennych stylizacji, można połączyć w nieco bardziej eleganckie zestawy, jeśli jest się fanką takiego stylu. Czarne trzewiki zestawione z czarnymi rurkami to sposób na to, żeby nie skrócić optycznie nóg. Do tego warto założyć białą, klasyczną koszulę, bordowy płaszcz do połowy ud oraz apaszkę. To wygodny zestaw, w którym każda kobieta będzie się czuła komfortowo.