Suknie ślubne 2019 a wybór dekoltu

Suknie ślubne 2019 a wybór dekoltu

Wybór idealnej sukni ślubnej wcale nie jest łatwym zadaniem i czasami trzeba przymierzyć kilkanaście kreacji, aby znaleźć tą właściwą. Oczywiście wybór powinien być dobrze przemyślany i nie należy kierować się wyłącznie ceną czy też modowymi trendami. Znacznie ważniejszą kwestią jest to, jaka dana sukienka leży na ciele i czy panna młoda dobrze się w niej czuje. Nawet kształt dekoltu ma znaczenie.

Suknie ślubne 2019 a wybór dekoltu

To co jednej osobie pasuje, może wyglądać niekorzystnie na drugiej. Każdy ma przecież inny typ urody i sylwetki. To, że nie wygląda się atrakcyjnie w danej sukni ślubnej, może być spowodowane niewłaściwie dobranym dekoltem do kształtu ramion, biustu i szyi. Nawet w przypadku najnowszym i pięknych sukien ślubnych 2019 można wówczas wyglądać niekorzystnie. Jeśli kobieta ma niewielki biust, ale ładnie zarysowaną linię ramion, to świetnie sprawdzi się suknia ślubna z dekoltem typu łódka. Jest to strzał w dziesiątkę dla panien młodych o figurze gruszki. Ten typ dekoltu nie pasuje jednak kobietom z szerokimi i masywnymi ramionami. Dla nich lepszym rozwiązaniem będzie dekolt z szelką, który optycznie zwęzi ramiona. Jeśli panna młoda ma wydatny biust, to jak najbardziej może zdecydować się na suknię z dekoltem typu serce. Wystrzegać się go powinny natomiast kobiety z niewielkim biustem.

Dla kobiet z wydatnym biustem godne polecenia są suknie z dekoltem prostym – https://www.elizabethpassion.com/suknie-slubne/kolekcja-2019. Takie rozwiązanie nie sprawdzi się jednak dla pań z masywnymi ramionami czy też z niedużym biustem. Dla kobiet z większym, ale nie dużym biustem godne polecenia będą suknie z dekoltem w kształcie litery V. Z kolei suknia z dekoltem w kształcie litery U będzie uniwersalnym wyborem dla każdej panny młodej. Jest to najbardziej kobiety rodzaj dekoltu. Jest jeszcze dekolt biżuteryjny, który podkreśla biust, dlatego też poleca się go kobietom z niedużymi piersiami. Nie jest to najlepsza propozycja dla pań o bardzo wydatnym biuście, gdyż przez to będzie on sprawiał wrażenie jeszcze większego i dojdzie do dysproporcji sylwetki.