Uniwersalność – klucz do zrozumienia czym są buty New Balance

Uniwersalność – klucz do zrozumienia czym są buty New Balance

Czy zastanawialiśmy się kiedyś, dlaczego kupujemy konkretne, markowe buty? Czy kupujemy obuwie po to, żeby potrenować bądź pobiegać? Chyba raczej nie, skoro tak mało naszych rodaków zajmuje się na co dzień bieganiem. Kluczem do zrozumienia postawy Polaków w sklepach z markowym obuwiem jest uniwersalność. Zresztą w tej cesze nie jesteśmy sami.

New Balance czyli but uniwersalny
Buty New Balance spokojnie możemy nazwać obuwiem uniwersalnym. Dlaczego? Ponieważ doskonale nadają się one zarówno do wyjścia w trudny teren, jak również na wypady ze znajomymi. Może i w to trudno uwierzyć, ale Włosi nie rozstają się z butami New Balance nawet w połączeniu z garniturem.

Druga kwestia to unisex. Zarówno buty New Balance damskie jak i męskie, mają ze sobą mnóstwo wspólnego. Wiele produktów z tej serii to produkty typu unisex, które charakteryzują się możliwością dopasowania do wymagań, stawianych przez każdą płeć.

Rzecz jasna pomijamy tutaj kwestię różnego typu butów New Balance. Nawiasem mówiąc, wyszło aż kilkanaście modeli tego typu butów, które są przeznaczone do różnych zastosowań. Co jednak ciekawie – większość z tych modeli nadaje się zarówno na dyskotekę, jak na wyjście do lasu.

Różna kolory, ten sam cel
Oczywiście nie oznacza to, że uniwersalność to jedyna cecha, którą kierują się twórcy New Balance. Wręcz przeciwnie – obuwie New Balance damskie i męskie, wyróżnia ogromna paleta barw. Nadal bowiem mamy do czynienia z obuwiem, które w wielu przypadkach wciąż jest przypisane do obydwu płci.