Wygoda czy elegancja – jak wybrać buty?

Wygoda czy elegancja – jak wybrać buty?

Dobra stylizacja to odpowiednie połączenie ubrań i dodatków. Nie wystarczy jednak dopasować elementów ubioru do siebie, równie ważne jest by pasowały one zarówno do sylwetki, jaki, i temperamentu konkretnej osoby. Pozostaje pytanie, czy dobór butów ma znacznie?

Na zwrócić uwagę tworząc stylizację?

Choć ubieranie się jest rutynową czynnością to przy tak wielu okazjach potrafi spędzać sen z powiek. Ubranie musi być dopasowane do okazji, ale  my też musimy się nim dobrze czuć. Strój i buty, a może przede wszystkim buty, powinny być wygodne. Obuwie jest często niedocenianym elementem stylizacji, choć często może być kluczowym jej elementem. Przykładowo, jeśli wybierając strój stawiamy na marki premium, to podobny wybór to tanie buty będzie ciężko dobrać. Na szczęście nawet swobodne stylizacje można uzupełnić wybierając na przykład buty DKNY w sklepie MayOutWay.com.

Sportowa elegancja, czy to ma sens?

Choć są sytuacje, w których trudno jest uniknąć typowo eleganckiego stroju, to bardzo często można iść na kompromis i wyglądać elegancko nawet w trampkach. Warto w takiej sytuacji postawić na stonowane kolory i dobrej jakości materiały. Czarne spodnie i czarne trampki można zmienić w elegancki zestaw dodając klasyczną białą koszulę i żakiet. Założenie spódnicy czy sukienki nie musi się też wiązać z koniecznością noszenia czółenek. Chociażby wśród butów DKNY można znaleźć ciekawe modele butów w stylu sportowym, i to nawet z obcasach. Takie stylizacje można swobodnie wybrać nie tylko na weekend za miastem, ale również do pracy czy mniejszą uroczystość.