Zainwestuj w płaszcze damskie i noś się stylowo tej jesieni

Zainwestuj w płaszcze damskie i noś się stylowo tej jesieni

Zainwestuj w płaszcze damskie i noś się stylowo tej jesieni! Takie hasło powinno przyświecać działaniom wszystkich kobiet, które pragną wybrać się na zakupy w związku z nadejściem nowego sezonu w pogodzie. Na jesień najlepiej jest inwestować bowiem w płaszcze. Kiedy pogoda średnio dopisuje, nosimy odzież wierzchnią, która w głównej mierze decyduje o naszym wizerunku. Piękne płaszcze jesienne damskie to zatem must have w każdej szafie, bez względu na wiek modnej pani.

Piękne płaszcze jesienne damskie

W sklepach jest teraz wiele modeli, jest zatem w czym wybierać, trzeba tylko zdecydować się na jakiś 1 lub 2 konkretne modele. Poza tym określić również kolorystykę. Jesienią najlepiej sprawdzą się ciepłe i klasyczne odcienie brązu i beżu, które pasują wielu Polkom. Poza tym dobrze jest mieć w szafie szary płaszcz, który będzie świetnie pasował do ubrań w chłodnych odcieniach. Z płaszczem w kolorze czarnym trzeba być natomiast ostrożnym – kiedy cera straci już opaleniznę, czarny płaszcz może być zbyt kontrastowy z jasną skórą. Nie na każdym wygląda to dobrze, dlatego właśnie czarnego płaszcza lepiej unikać jesienią.

 

Najmodniejsze kroje

Wybierając nowy model płaszcza warto zwrócić uwagę na klasyczne kroję. W każdej szafie zawsze sprawdzi się trencz. To płaszcze damskie, który są na tyle eleganckie, że można go zakładać do pracy do strojów biznesowych. Z drugiej strony świetnie sprawdzi się również noszony z jeansami i swetrem. Inny modny model płaszcza to peleryna, która w tym roku jest lansowana przez bardzo wiele znanych marek. Do peleryny warto kupić sobie długie do łokci rękawiczki, a na głową założyć zawadiacki beret. Stylizacja rodem z Paryża gotowa.