Kup sobie granatowe szpilki i ciesz się ich uniwersalnością

Kup sobie granatowe szpilki i ciesz się ich uniwersalnością

Szpilki, nazywana inaczej czółenkami, to jeden z najbardziej popularnych modeli damskich butów. Na co dzień czółenka noszą zarówno młode kobiety, które za pomocą tych butów chcą dodać sobie optycznie centymetrów i wyszczuplić sylwetkę, jak również starsze kobiety. Czółenka to po prostu buty uniwersalne, które pasują i do jeansów, i do ołówkowych spódnic. Świetnie wyglądają w nich i studentki, jak też pracownice biur czy urzędów. Warto kupić sobie czółenka granatowe, które ze względu na ciemny kolor, pasują do bardzo wielu ubrań.

Granatowe czółenka

Kobiety cenią uniwersalne obuwie, pasujące do różnych okazji oraz do różnych outfitów. Właśnie tak uniwersalne są czółenka granatowe. Można znaleźć zarówno modele w ciemniejszych odcieniach granatu, które wyglądają prawie jak czarne, albo skusić się jaśniejszy odcień, bardziej atramentowy lub chabrowy. Klasyczne granatowe czółenka przydadzą się w szafie każdej kobiety, szczególnie jeżeli musi ona do pracy zakładać stroje zgodne z tak zwanym dresc codem. Wtedy czółenka w takim kolorze będą jednymi z częściej wybieranych butów.

Jaka torebka do granatowych czółenek

A jaka torebka będzie pasowała do granatowych czółenek? Warto pamiętać o tym, że już od dawna niemodne jest łączenie butów i torebek w tym samym kolorze. Do granatowych szpilek warto zatem dobrać torebkę jaśniejszą, na przykład białą lub beżową, albo w odcieniu pudrowego różu.