Pończochy samonośne czy klasyczne pończochy przypinane do pasa – które wybrać?

Pończochy samonośne czy klasyczne pończochy przypinane do pasa – które wybrać?

Gdyby wszystkie kobiety nosiły pończochy zamiast rajstop, świat byłby po prostu piękniejszy. Wiele kobiet wybiera jednak pragmatyczne rozwiązania i decyduje się na rajstopy. Oczywiście jesienią czy zimą wybór ten jest uzasadniony. Wiosną i latem warto jednak zamienić rajstopy na seksowne pończochy. Czy wybrać te samonośne, czy może poczuć się jak milion dolarów w klasycznych pończochach, zakładając do nich na przykład pas do pończoch Triumph? Odpowiedź należy do każdej z pań.

Klasyczne pończochy przypinane do pasa

Klasyczne pończochy oraz kobiecy pas do pończoch marki Triumph tworzą naprawdę piękny i seksowny duet. To właśnie drugie określenie jest tutaj słowem kluczem. Dlatego właśnie tak noszone pończochy kobiety często wybierają na randkę, na wyjście wieczorem, kiedy chcą poczuć się wyjątkowo i zmysłowo.

kobieta w czarnym pasie do pończoch marki Triumph

Pończochy samonośne

Pończochy samonośne również wyglądają bardzo elegancko i ładnie, dla wielu kobiet są też wygodniejsze, zdecydowanie jednak nie robią tak zwanego efektu wow, jak w przypadku pończoch i pasa. To zatem rozwiązanie dobre do codziennych stylizacji do pracy, dla kobiet które nawet latem muszą nosić rajstopy bądź pończochy. Jest to wymagane w wielu pracach biurowych i urzędowych.